יום שני, 22 במאי 2017

רוקמת מהחלומות

העליתי השבוע לפייסבוק פוסט עם עבודות אמנות שקיבלו יותר לייקים מכל פוסט שאי פעם פרסמתי שם. אלה היו רקמות יפהפיות שרוקמת Sheena Liam.
עד כמה שהתרגשתי בעצמי מהיצירות שלה, לא תארתי לעצמי שהן יזכו לחיבוק עצום עד כדי כך גם מצד חברי הפייסבוק שלי. והופתעתי! אז אני מרגישה חובה ורצון גדול לחלוק את היופי זה גם אתכם, כי יש כאן באמת עבודות מעוררות השראה...שינה ליאם - האמנית שיוצרת את עבודות הרקמה המשגעות האלה, היא בחורה די צעירה, מלזית במקור, שחיה כיום בארה״ב.

עכשיו אספר לכם פרט טריויה מענין ומפתיע. כשרואים עבודת רקמה יפה שכזו ומדמיינים מי אחראי  לה, אני חושבת שלרוב מדמיינים טיפוס קצת אחר...
שינה היא הזוכה בתחרות Asia's next top model - כן, מדובר בדוגמנית מצליחה ויפהפיה, ועסוקה מאוד.


שינה ליד עבודת ענק שלה

כבר בימיה הראשונים כדוגמנית שצריכה להעביר זמן פנוי רב מאחורי הקלעים, היא נהגה להביא איתה את ערכת הרקמה לכל עבודה, ולרקום.

גם בן זוגה Ernest Zacharevic הוא אמן ידוע המתמחה בציורי רחוב אשלייתים, כך שבחייהם הזוגיים היא שתפה פעולה לא פעם איתו בעבודות האמנות שלו, גם ברקמה כמובן.
לאט לאט, עבודות הרקמה היפות שלה זוכות להכרה, והיא מקבלת הזמנות ליצור בשתוף פעולה עם מותגים או אמנים נוספים, ואף מוכרת את עיצוביה, כל זאת במקביל לקמפיינים הבינלאומיים שלה כדוגמנית, ולשערי המגזינים שהיא כובשת...


מאפיינים בולטים בעבודתה הם הניקיון והמינימליזם, העדינות והרהיטות של קוי המתאר הרקומים, וכמובן הטכניקה המקסימה שבה היא גורמת לשיער לגלוש החוצה מהחישוקים, בתסרוקות שנראות ריאליסטיות לגמרי ובטכניקה מרתקת למדי. 


מעניין לבקר בעמודי האינסטגרם שלה (משם גם לקוחות רוב התמונות של הפוסט)
כדוגמנית , ובדף האמנותי

ונסיים בצטוט השראה מפי האשה הצעירה, המוכשרת והיפה הזו, שמעודד כל אחד מאתנו להיות יצירתי יותר בחיי היומיום. לה זה הצליח בענק!

“There are so many artists out there who don’t know they’re artists, or don’t appreciate themselves as artists. It’s important for anyone to have an extra interest in something – anything – they like because it’s just not healthy otherwise. Even if you have a day job, you should still work on your passions. You shouldn’t go like ‘oh I have a job so I can’t do it’. Too many people have that mindset. “

“People write themselves off before anyone else. Don’t do that to yourself. Anyone can say no to you, but as long as you don’t say no to yourself, that’s what’s important.”

מתוך עבודה שיצרה למגזין, בה שלבה תמונת דוגמנות שלה ורקמה
SaveSave
SaveSave
SaveSave

3 תגובות:

  1. פוסט מהמםםם ! היצירות של היוצרת הכה מוכשרת פשוט נהדרות וכיף להסתכל עליהן שוב ושוב .
    תודה על השיתוף המהנה ((:

    השבמחק
  2. וואו , גם יפה וגם רוקמת ... מקסים ככ !!!

    השבמחק

אני מאוד מעריכה ואוהבת תגובות של קוראים. תודה לכם על ההשתתפות, האכפתיות, והמילים הטובות :)

סדנאות הפאנץ׳ נידל שלי

בחודשים האחרונים אני מעבירה סדנאות של פאנץ׳ נידל - אמנות הטקסטיל הצבעונית הנהדרת שאני כל כך אוהבת ליצור בה וללמד אותה.  מדובר על טכניקת רקמה...