יום רביעי, 31 בדצמבר 2014

פוסט סיכום שנה

מחר מתחילה 2015, ואני חושבת שהשנה שכמעט חלפה הייתה סוערת ומפתיעה. אני מנסה להזכר בתקופה המקבילה אשתקד, וזה נראה כל כך רחוק, ואפילו שונה. 
בינואר החלטתי להקים אתר של בלוגריות לייפסטייל ובפברואר, אתר Lovestreetעל עשרות הפוסטים המקוריים ועשרות הכותבות המוכשרות היה כבר באויר.
באפריל החלטתי להגשים את חלומי ולקיים ארוע השראה ויצירה מלא סטייל - אז במאי התקיים ארוע בוקר של השראה בקסטיאל, והיה פשוט נפלא.
באותה תקופה פתחתי גם חנות אינטרנט - colourful way shop שבה אני מוכרת מוצרי יצירה איכותיים שאני אוהבת במיוחד וגם מוצרים מיוחדים שאני מפתחת בעצמי.

ביוני כבר הייתי שקועה בתכנון  ארוע נוסף שונוה לחלוטין, ואכן - ביולי הסוער מטילים התקיים כנס בלוגריות מעשיר ומיוחד- הפוגה של השראה ושקט בתוך חופש גדול וקיץ לא רגילים בכלל - happy blogging.באוגוסט נסעתי סוף סוף לחופשה קצרה ואז גיליתי שפשוט שכחתי לנוח בערך מינואר.... כל החופשה ישנתי, נחתי, וחשבתי מה קורה פה בעצם? למה אני עושה את מה שאני עושה? האם זה מה שאני רוצה? והאם נחוצה הריצה המוטרפת הזו? מה עם זמן לדברים אחרים? ...והחלטתי לעשות שנוי! התשובות לא באו ברגע, אבל בהחלט הגיעו, נתתי להן מקום, הזמנתי אותן להגיע וספקתי להן את כל התנאים: החלטתי לקחת יותר זמן לעצמי - לא לעבודה, או לקדם פרויקט, לעצמי!!! מובן שגם בזמני הפנוי אני אוהבת בעיקר דברים שקשורים גם לעבודה - אבל לחזור ולעשות אותם מתוך כיף, בקצב שלי, כמו פעם. לחזור לצייר, לחזור לשיטוטים הכיפיים בחיפוש אחר השראה, לקצץ בכל מה שלא הכי משמח אותי, ולהתמקד במה שכן.

 רושטילד יפה בבוקר נטול מחשב

 מההתנסות ומההנאה הזו תצמח סדנה בקרוב


 כמה שזה כיף!


 כן, לזה אני קוראת פסק זמן

החלטתי להקפיא את אתר Lovestreet, שהיה נפלא, מוצלח, ויצר לי קשרים משמעותיים עם נשים מוכשרות כל כך , עד להודעה חדשה, פשוט מעדיפה להשקיע את האנרגיה הדרושה להפעלתו בדברים אחרים כרגע. אבל הוא עוד ישוב, בזמן המתאים.... 
החלטתי להתמקד בחנות שלי בעיקר במוצרים מיוחדים שאני מפתחת, ובליין קטן יחסית של מוצרים מיוחדים ממותגים אחרים.


סט מדבקות שקופות בדוגמת אריחים שאפשר למצוא רק בחנות שלי :)
הסט הראשון, האטום, כבר נמכר כאן


 דוגמה קטנה לאחד מאלף השימושים בו.

החלטתי להשקיע יותר זמן בבלוג האהוב עלי כל כך שאתן קוראות עכשיו. החלטתי לחזור ללמד סדנאות מיוחדות, ושתי סדנאות נפלאות של פאטרנס יתקיימו בינואר.

מתכוננת לסדנת פאטרנס

 בכלל, אני חשבת שנושא הפאטרנס הוא משהו מאוד בסיסי ומהותי אצלי, ומהווה אהבה גדולה, ואני שמחה שחזרתי והתחברתי אליו בצורה חזקה כל כך. אני רוצה לספר לכם גם משהו מיוחד ומרגש נוסף שקרה בעקבות החיבור המחודש הזה - פתחתי בלוג חדש באנגלית (מסתבר שקצת קשה לכתוב בשפה שהיא לא שפת אם!) שמוקדש למעצבי פאטרנים ומשטחים - (באנגלית זה דווקא נשמע טוב יותר - pattern and surface designs ), אבל  רק כאלה שממש, אבל ממש מרגשים אותי. כתבתי כבר שני פוסטים מרתקים שזכו לתגובות נהדרות,  והשלישי והמרגש כבר בדרך. זה בלוג שנכתב באהבה רבה ויכיל רק תכנים שאני חושבת שהם מיוחדים מאוד.


והדרך ממשיכה... השם של הבלוג שלי - Colourful way -  היה סמלי ונשאר כזה. אני הולכת בדרך הצבעונית ומדי פעם נראה שהגעתי ליעד. ואז, כל שנה בערך, מסתבר שיש צורך לחפש מפה חדשה, לפתוח אותה, ולהבין לאן הגיע הזמן להתקדם עם הדרך הצבעונית, כי היעד הזה היה זמני, מסתבר. ולפעמים צריך דווקא לחזור ליעד ישן יותר, וזו לא חזרה אחורה, כי זה מרגיש כמו חזרה הביתה. למדתי לאהוב את הסבוביות הזו ולא להסתכל עליה ממקום של אגו, כי אז אני מפסידה באמת.

אז המפה הזו, שהתחלתי לפתוח באוגוסט, כבר די ברורה לי עכשיו, בסוף דצמבר. אלה היו 5 חודשים עם הרבה חיפוש ופשפוש-בחוץ ובפנים, הרבה חנויות ספרים, הרבה התנסות בצבע - עפרונות. אקריליק, צבעי מים, פחות יצירה במובן ה diy, פחות קריאת תכנים בפייסבוק, ועם שני בלוגים חדשים ממש- (כן, יש אפילו עוד אחד:), וסדנאות נפלאות - שתי הראשונות שעוסקות ב- patterns יתקיימו בינואר וכבר די מלאות ויש עוד מה סדנאות שונות ומיוחדות מאוד בתכנון לחודשים הבאים. היה גם כנס חדש אחד שהפקתי תוך כדי - כנס החלומות, פתאום מובן מאיפה הוא נולד...


 והוא היה כנס נהדר, כל החלקים בו היו היה כל כך מעוררי השראה, גם לאורחות הכנס, שכתבו לי מכתבים מרגשים, וגם לי עצמי. הכנס חידד לי בצורה חזקה יותר את השאלה מה אני רוצה לעשות, איך בדיוק אני רוצה שזה יהיה, הוא גם חידד לי מהם החלומות שלי, ובאיזה תחום הם נמצאים. התגובות שקבלתי עליו, היו מדהימות ומרגשות ברמות יוצאות דופן, הרגשתי שקרה שם קסם! וזה בהחלט  עשה לי חשק להמשיך עם ארועים מהסוג הזה גם השנה.

מארוע  Day Dreaming

אז אני מצפה לשנה עם הרבה התבוננות פנימה, הרבה יצירתיות, הרבה אינטראקציה נהדרת עם שותפות לדרך ורצוי גם מחוץ לגבולות הוירטואליים, הרבה הגשמה עצמית, והרבה זמן לדברים הטובים שאפשר לפגוש  בדרך הצבעונית -  על משקל  stop and smell the roses, כי אני תמיד עוצרת להתפעל מהוורדים, רק שהשנה לא תמיד היה לי  זמן, אז הלוואי שאדאג שיהיה הרבה זמן לדברים החשובים האלה ב-2015. מאחלת גם לכם את אותו הדבר:)

משוגעת על סנופי :)


 HAPPY 2015!
6 תגובות:

 1. שמחה שהכרנו!
  מקווה להיפגש עוד בהמשך ומאחלת לך להמשיך ולבחור את מה שאת הכי אוהבת.

  השבמחק
 2. סיכום נהדר, כיף לקרוא אותך

  השבמחק
 3. וואו כמה הספקים!!
  שמחה בשבילך ובשבילנו , שאת לוקחת זמן לעצמך (בונה על זה , שהכתיבה בבלוג - היא מהדברים שאת אוהבת לעשות...)
  אלה מור

  השבמחק
 4. אכן עשית המון, שנה נהדרת ושמחה.

  השבמחק
 5. עשייה מטורפת! את משפיעה על נשים רבות בדרך. אפילו התמונה שלי ושל קרן היא דוגמה לכך - הכרנו וירטואלית בקבוצה שלך,נפגשנו באירוע שלך ומאז אנחנו חברות קרובות! שתהיה לך שנה נפלאה ומלאת השראה :)

  השבמחק
 6. כל הכבוד ! על העשיה וגם האומץ לעצור ולשנות ועל הדברים היפים שאת מביאה. שנה טובה!

  השבמחק

אני מאוד מעריכה ואוהבת תגובות של קוראים. תודה לכם על ההשתתפות, האכפתיות, והמילים הטובות :)

סדנאות הפאנץ׳ נידל שלי

בחודשים האחרונים אני מעבירה סדנאות של פאנץ׳ נידל - אמנות הטקסטיל הצבעונית הנהדרת שאני כל כך אוהבת ליצור בה וללמד אותה.  מדובר על טכניקת רקמה...