יום ראשון, 2 באוגוסט 2015

כל מה שרציתן לדעת על קורס האינטרנט "יומנים ויזואליים"

קורס יומני האמנות (Art  Journaling) הוא קורס אינטרנטי שמתרחש בבית הפרטי שלכן ועל גבי מסך המחשב - באמצעות בלוג מיוחד, וקבוצת פייסבוק סגורה למשתתפות בלבד.יומני האמנות הם דרך יצירתית מופלאה להביע את עצמנו, להגביר את היצירתיות בחיינו, להקדיש זמן איכות לעצמנו בלבד, לשחק כמו ילדים עם חומרים, צבעים ודפים בשלל טכניקות, ולגלות עולמות חדשים על גבי היומן. זה מקום בו  נוכל לשקף לעצמנו את יומנו ואת מה שעובר עלינו, לפעמים הישר מתת המודע אל דפי היומנים, דרך מרתקת לגלות פרטים ומחשבות שאולי אפילו לא היינו מודעות אליהן. היומן הוא מקום לא שיפוטי, ללא שום ביקורת, שיקבל באהבה כל קו, כתם, צורה או טקסט שתבחרו להוסיף לו, בקצב שלכן, לפי מידת הזמן הפנוי לכך העומד לרשותכן. קורס יומני האמנות הוא מסע נפלא שאורכו חודש וחצי, ואחריו תוכלו להמשיך גם בעצמכן, ליצור בהשראתו עוד ועוד בהנאה רבה.

איך מתנהל הקורס?
בבלוג הקורס  יעלו במשך כחודש וחצי  8 פוסטים, שהם 8 שיעורים מקיפים. בהשראת כל פוסט המשתתפים בקורס יצרו בזמנם החופשי עמודים ביומנים שלהם. אפשר לעשות זאת ממש בימי הפרסום של כל פוסט, או בימים אחרים, אם מפספסים שיעור, לא קרה שום דבר, אתם קובעים את הקצב שנוח לכם, את משך הזמן שתקדישו ליצירה, ואפילו את החומרים והנושאים המועדפים עליכם, בהשראת הפוסטים כמובן.
קבוצת הפייסבוק הפרטית של הקורס, היא המקום בו משתפים, מחווים דעה, מקבלים פידבק, מתיעצים, מתמלאים בהשראה מיוצרים אחרים, ועוד. מנסיוני האישי, הקבוצה נהדרת ותורמת המון לתהליך היצירתי. אני כמובן עוקבת אחרי כל מה שעולה לקבוצה ונותנת פידבק. ניתן גם לפנות אלי באופן פרטי, אם מתביישים או חוששים לשתף את הקבוצה כולה.

נושאי הלימוד רחבים, ונוגעים בעיקר לטכניקות ולחומרים מעניינים וכיפיים, מצד אחד, ולתהליך יצירתי אישי- התגברות על מחסומים, העזה, חופש פעולה, מקורות השראה אישיים, ועוד, מצד שני.

איזו השראה מפתיעה: שימוש בניירות משקיות תה

מי אמר שצריך צבעים בשביל לצייר או לצבוע? בקורס תלמדו המון טכניקות מפתיעות - כמו זו למשל...
לחצו כאן כדי לראות מה קורה כשמורידים את ניירות הקרפ.

הקורס מתאים למי שרוצה  להקדיש זמן איכות יצירתי לעצמה, להגביר את היצירתיות בחיי היום יום ואת התשוקה ליצירה, ובו זמנית להרחיב את היכולות ומאגר הכלים הפרטי.

הקורס מתאים לכולן - אין קשר לרמת ניסיון או כשרון, אין שום חובה לקנות חומרים מיוחדים (אם כי יהיה פוסט שימושי עם המלצה על חומרים) וגם  מי שעסוקה מאוד, תוכל להקדיש אפילו שעות בודדות בשבוע, ותמצא שהקורס כיפי באופן מיוחד, ממלא, משחרר, ומעורר מאוד את היצירתיות.

תוכלו לקרוא עוד על הקורס בפוסט הזה.מחיר הקורס - 210 ש"ח. הבטיחו את מקומכן בקורס שיתחיל ב-20/11. בשבוע הקרוב תנתן מתנה מיוחדת לנרשמות לקורס: 50 ש״ח במתנה למימוש חופשי בחנות חומרי היצירה מסטיקים. ניתן לממש את המתנה בחנות האינטרנטית או בחנות הפיזית ברעננה.


להרשמה דרך אתר פייפאל המאובטח, המאפשר קבלת תשלום בקלות (אין צורך להיות בעלים של חשבון פייפאל כדי לשלם דרכו) - לחצו כאן.
אם מסיבה כלשהיא, עד 24 שעות לאחר השיעור הראשון בקורס, תשנו את דעתכן - תוכלו לקבל החזר מלא, ללא כל צורך בהסבר נוסף.5 תגובות:

 1. הי איריס
  לכמה זמן השיעורים זמינים?

  השבמחק
  תשובות
  1. הי גלית, משך הקורס חודש וחצי והשיעורים יהיו זמינים למשך חודש וחצי נוספים

   מחק
  2. הי גלית, משך הקורס חודש וחצי והשיעורים יהיו זמינים למשך חודש וחצי נוספים

   מחק
 2. האם השיעורים הם שיעורי וידאו או פוסטים כתובים בבלוג?

  השבמחק

אני מאוד מעריכה ואוהבת תגובות של קוראים. תודה לכם על ההשתתפות, האכפתיות, והמילים הטובות :)

סדנאות הפאנץ׳ נידל שלי

בחודשים האחרונים אני מעבירה סדנאות של פאנץ׳ נידל - אמנות הטקסטיל הצבעונית הנהדרת שאני כל כך אוהבת ליצור בה וללמד אותה.  מדובר על טכניקת רקמה...