יום רביעי, 30 במרץ 2016

ההשראה שמבשרת על בא האביב

אביב היא העונה האהובה עלי, וכמוני - גם על רב האנשים: השמש הנעימה, הריחות המשגעים מהעצים והפרחים, גינות יפהפיות שמציצות אלי בהליכות המרובות שלי בעיר שהערב יורד עליה כבר הרבה יותר מאוחר,  הגינה הנהדרת של הבנין החדש שעברנו אליו - כל אלה נותנים לי השראה גדולה אפילו יותר מתמיד.

אני רוצה מאוד לחלוק אתכן את ההשראה הזו באופן יותר אינטנסיבי, לחוש ביחד אתכן את ההתרגשות מצבע, מפאטרנים, ממקורות השראה, להפרות באופן הדדי את מעייני היצירתיות של כולנו, ולכן אני מזמינה אתכן להצטרף אלי לסדנת פאטרנים שתתקיים  ב 11/4 בין עשר לאחת בסטודיו נהדר ליד עזריאלי בתל אביב.

במהלך שלוש שעות הסדנה כל אחת תיצור מעומק ההשראה והעולם הפרטי שלי, עם מגוון חומרים וטכניקות  שאציג בסדנה, ויהיה כל כך כיף ליישם ולעבוד עם הטכניקות והחומרים האלה יחדיו בסדנה וגם לאחר מכן בבית, עם כל משא ההשראה הממריץ שתקחו אתכן בחזרה.

אני מאמינה בלב שלם שתצאו מהסדנה עם חיוך רחב ועיניים נוצצות, מחוברות עוד יותר לאשה היוצרת שבתוככן, מחוברות ליופי שמסביבנו, לשמחה הטבעית ולחדוות היצירה.

אני מעניקה יחס אישי ומבט קרוב על כל התהליך שעוברת כל אחת מהמשתתפות, מעודדת, מכוונת ומציעה אתגרים אישיים. הסדנה מתאימה לכולן - בכל רמת ניסיון, תחום מקצועי או כשרון. התוצאות תמיד מרתקות!

להרשמה לסדנת הפאטרנים (בוקר) - 11/4 - לחצו כאן


החומרים שנעבוד איתם משובחים ונבחרו אחרי מחשבה מעמיקה וניסיון רב. אני אוהבת לעבוד עם חומרים מאוד טובים ממיטב היצרניים, ומאמינה מכל ליבי, שכמו בבישול - הרכיבים חייבים להיות קודם כל משובחים מאוד כדי שיצא מוצלח.

 עם זאת, אני אוהבת מאוד למצוא את הענין, המשחק והפלא גם בחומרים זמינים, שאינם לקוחים מתחום היצירה והאמנות של קהל המבוגרים. מדבקות צבעוניות פשוטות למשל - אני חושבת שאפשר לשחק איתן שעות ולהגיע לפאטרנים מדהימים, וזה גם כל כך כיף, ממכר ממש!חשוב לי שאחרי הסדנה תתחילו להסתכל על החומרים שסביבכן אחרת, ולראות את הפוטנציאל הגלום בהן, חומרים מן המטבח, צעצועים ישנים, ועוד... אתן עוד תופתעו :)חותמות למשל... למה לקנות מן המוכן, כשאפשר להכין אינסוף חותמות אמנותיות בעלות של כמה אגורות?


ואם כבר מדברים על חומרים איכותיים.... צבעי מים למשל הם מוצר שצריך לבחור בקפידה. צבעים מובחרים וצבעים פשוטים יתנו תוצאות מדהימות ודהויות, בהתאמה. לאחרונה אני משוגעת על סט צבעי המים של חברה סאקורה היפנית...
הרבה אנשים פוחדים להתנסות בצבעי מים, אבל אין כמוהם כשמדובר ביצירת פאטרנים ובזמן איכות כמעט מדיטטיבי עם עצמנו. נתנסה מעט בסדנה, ואני מעבירה לעיתים סדנה נפרדת לצבעי מים בלבד. מוזמנות להרשם לניוזלטר הסדנאות שלי ולהשאר מעודכנות בכל פרטי ומועדי הסדנאות


עם צבעי המים שלי גם התחיל הפאטרן הזה, כהזמנה לסדנה..
וכך הוא הסתיים...גם השראות הן תחום חשוב מאוד! מצד אחד טוב להיות פתוחות לכל השראה שתגיע, לפתוח את העינים, האזנים והלב... ומצד שני, יש גם לתור אחריהן באופן מכוון, ורצוי לא מקוון ;)  אני אוהבת לאסוף ספרי עיצוב ופאטרנים שמעוררים בי השראה, ואפילו להדפיס תמונות מהאינטרנט, רצוי בבית דפוס, על גבי נייר משובח, שנותן כבוד להשראה. אני מרגישה  שלשמור את כל האוצרות הללו רק בפינטרסט, או על כונן המחשב, לא מביא לי בעצם שום תועלת בזמן היצירה. אולי לאחרים זה עובד,  אבל עבורי - השראה צריכה להיות מול העיניים, ורצוי מודפסת על נייר איכותי, עם טקסטורות  מרגשות וצבעים עזים. או שכבר עמוק בלב. מה שבמחשב כבר נשכח מהלב שלי.

אני אוהבת לאסוף פיסות השראה פיזיות - ניירות ובדים. דוגמאות ממבחר פיסות ההשראה שלי, בספרים, אלבומים ופיסות נייר, אביא כדי לחלוק אתכן בסדנה.ומה עושים אחר כך,  עם הפאטרנים המוכנים? אפשר להפוך אותם למגוון יצירות יפות.
אני אשתף בסדנה ברעיונות שלי וגם אלמד גםמספר טכניקות לשלב אותם אפילו בציורים, ולא, ממש לא חייבים כשרון ציור - יש לי כמה טריקים בשבילכן :)
מזמינה אתכן להצטרף לבוקר של חוייה יצירתית, המקומות האחרונים לסדנה עדיין פנוים, וניתן להרשם ולשלם בקישור הזהואם לא הפעם, אבל חשוב לכן להתעדכן בכל מבחר ומועדי הסדנאות - הרשמו לרשימת הדיוור של הסדנאות שלי בקישור הזה.


להרשמה לסדנת הפאטרנים (בוקר) - 11/4 - לחצו כאן

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אני מאוד מעריכה ואוהבת תגובות של קוראים. תודה לכם על ההשתתפות, האכפתיות, והמילים הטובות :)

סדנאות הפאנץ׳ נידל שלי

בחודשים האחרונים אני מעבירה סדנאות של פאנץ׳ נידל - אמנות הטקסטיל הצבעונית הנהדרת שאני כל כך אוהבת ליצור בה וללמד אותה.  מדובר על טכניקת רקמה...