יום ראשון, 18 ביוני 2017

מבט מקרוב על סדנת יומני אמנות

בפוסט הקודם התחלתי לחשוף את  סדנת יומני האמנות החדשה שלי, והפעם אני רוצה לתאר את הפעילות שנעשה בסדנה מעט יותר לעומק.

אז מה נעשה בסדנת יומני האמנות?
בסדנה נכיר את תחום יומני האמנות - מקום בו אפשר לתעד, לשפוך את הלב, להרגיש, להתנסות, לשחק, לחקור, להתפרע, לחשוף, להעיז, וליצור...

נתנסה במלוי דפי היומן ברקעים, קוים, כתמים, הדבקות, ציורים - במגוון טכניקות וחומרים מלהיבים, ואפילו נכין בעצמנו כמה מכלי העבודה והאפקטים שנשתמש בהם.


על שולחן הסדנה יהיו מוכנים עבורכן מבחר כלי יצירה ואמנות: צבעי מים, טושים מקצועיים, גואש איכותי, אקריליק, דיו בכל הצבעים, שבלונות מרהיבות, מבחר חותמות, ניירות מהממים שאספתי אחד אחד מהאוסף הפרטי שלי, ועוד...
נכין בסדנה רקעים מיוחדים, באופן חופשי ואקספרסיבי, נעבוד על פאטרנים, נחפש את ״כתב היד״ האישי שלנו, נברר איך נותנים לרגש ייצוג על גבי הדף באופן אמנותי, נכנס ביחד לאוירת יצירה נפלאה - כזו שנרגיש בה מאוחדות עם היצירה ועם התהליך, שהחיוך לא מש מהשפתיים והעיניים נוצצות. שיוצרים בתוכה באופן פשוט ובהיר, מן הלב -בלי מחסומים, בקורת עצמית, בושה או היסוסים.


סדנת יומני האמנות כיפית, משחררת, יצירתית - וההנאה מובטחת!


סדנת יומני האמנות מיועדת הן למי שרוצה להתנסות לראשונה בעבודה על יומני אמנות, הן למי שמעונינת בפסק זמן יצירתי של כמה שעות בתוך חיי היום יום ובהכרות עם כלי שיכניס יותר יצירתיות לחייה מעתה והלאה בקלות ובתנאים הנוחים של הבית, ולגעת בחומרים וצבעים, וגם למי שהשתתפה בעבר בקורס או סדנה בנושא ורוצה להנות מן ההזדמנות ליצור בצוותא ולקבל השראה חדשה.

הסדנה מתאימה לכולן, ללא תלות בניסיון או כשרון. העבודה אינדיבידואלית, והליווי שלי אישי. צמוד ומעודד מאוד:)אתן מוזמנות גם לכתוב לי כדי לקבל את התאריכים של סדנאות יומן אחנות נוספות בתאריכים אחרים, ולקבל גם מידע על סדנאות חדשות.

לקריאה נוספת על הסדנה לחצו כאן
לשאלות או מידע נוסף, כתבו לי: irisfgl@gmail.com או התקשרו 054-3051344אשמח לפגוש אתכן בסדנאות הקרובות, ובינתיים - שיהיה שבוע מעולה!
איריס.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אני מאוד מעריכה ואוהבת תגובות של קוראים. תודה לכם על ההשתתפות, האכפתיות, והמילים הטובות :)

סדנאות הפאנץ׳ נידל שלי

בחודשים האחרונים אני מעבירה סדנאות של פאנץ׳ נידל - אמנות הטקסטיל הצבעונית הנהדרת שאני כל כך אוהבת ליצור בה וללמד אותה.  מדובר על טכניקת רקמה...